Suvi.On aasta 1992.
Päike hakkab loojuma. Keegi enam lõkkele puid juurde ei pane. Tundub, et nüüd see siis algab. Minu esimene öö metsas. Lõket on ju varemgi pimedas metsas tehtud. Mis seal ikka hullu saab juhtuda.
Telgis on kõik vaikseks jäänud. Ent metsas elu käib. No ei saa sõba silmale. Iga praks, iga sahin, iga tuuleiiliga varisev oks viib mult ära soovi uinuda. Minus tekivad küsimused!
Kas loomad ründavad? Ka läbi telgi? Kas siin karusid on? Mis hääl see nüüd oli? Tundus päris lähedal!
On tekkimas hirm, aukartus ja julgus loodusele silma vaadata.
Nii see kõik algas.

Matkamine – minu lapsepõlve loomulik osa.
Täiesti normaalne oli lihtsalt ühel talvisel päeval minna mõne sõbraga metsa lõkkel suppi keetma. Või sai varakevadistel hetkedel otsitud metsast head kasepuud, millest mahla lasta.

Eksimine -Suvi 96. Olin siis juba 12 aastane ja mõned aastad metsaradu tallatud. Olime tookord kolmekesi. Kaks sõpra vanuses 13 ja 9.
Telk koos, hommikusöök söödud ja minek. Teadsime, et oleme jõe ja raudtee vahelisesl alal. Aga kohe kuidagi ei paistnud oodatud maamärke. Vaid üks puu hakkas maru tuttav tunduma. Me olime sattunud eksimise teele. Tegime ringe. Ent meid päästis rongi vali signaal. Natuke läbi võsa hoopis teises suunas ning kõik oligi hästi Jääb alatiseks meelde. Mets pani meid proovile.

Tänapäev.
Minu suurimaks sooviks on pakkuda kõigile looduse avastamist ja taasavastamist. Kiired ja tormilised ajad viivad tihtipeale mõtte ära floora ja fauna olulisusest meie elus. Minu repertuaaris on kõigile midagi!
Kutsun teid loodusradadele!
Matka Teadlikult!

“Kannad sa tema eest hoolt, soojendab ta sind, ja tast sugeneb su südamesse imeline rahu. Jäta tuli hooletusse, ta hülgab su jalamaid, ja tukiving toob silma sulle pisara” F.Jüssi

Video minust ja minu tegemistest heade kaasmatkalistega!